У Дубровицькому районі відкрили ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг відтепер працюватиме у найвіддаленішій від обласного центру громаді Рівненщини - у селі Милячі

На Рівненщині була підписана перша в Україні партнерська угода про реалізацію проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», а тому відкриття ЦНАПу  в об’єднаних громадах стало для нашого регіону не випадковим. 

Грантодавці надали Миляцькій громаді можливість реалізувати проект вартістю 1,3 млн гривень. За ці кошти проведено ремонт приміщення для ЦНАПу, а також закуплено меблі та оргтехніку.

Тож відтепер мешканці 9-х сіл об’єднаної громади, а це 7,5 тисяч жителів, зможуть швидко отримувати адміністративні послуги – або в новому сучасному приміщенні, або через старост у своїх селах. Спочатку це 21 послуга, а з часом їх перелік має зрости.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень