У 2019-му ЗНО на Рівненщині зможуть здавати незрячі

Новий формат завдать випробовуватимуть у цьому році

ЗНО в Україні та на Рівненщині зокрема здаватимуть і незрячі. Щоправда, завдання шрифтом Брайля планують впровадити у 2019-му році.  Цього ж року Український центр оцінювання якості освіти лише розроблятиме таку методику, розповіла керівник Львівського регіонального центру Лариса Середяк:

Цього року Український центр оцінювання якості освіти проводитиме апробацію тестових завдань для сліпих дітей, аби вже у 2019-му році запровадити зошити з шрифтом Брайля.

Лариса Середяк додає, що в таких зошитах є потреба, адже в цьому році ЗНО здавала чимала кількість дітей з порушеннями зору.

Зараз для них роблять зошити збільшеним шрифтом, шукають краще освітлення та дають більше часу на виконання завдань. Попри вади, діти показують гарні результати.

Іспити складали й колясочники, хоча вищезгадані категорії учнів можуть не здавати ЗНО, кажуть освітяни. Додамо, що на Рівненщині в цьому році зовнішнє незалежне оцінювання захотіли складати 11 дітей з особливими потребами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень