Винен бурштин і білоруси: Рівненщина пасе задніх за результатами ЗНО

Проблеми з Північчю

Рівненщина пасе задніх за результатами цьогорічного ЗНО, зокрема з української мови. Проте не у всіх куточках Рівненщини рівень знань однаково низький.

За словами начальника обласного управління освіти Григорія Таргонського, результати ЗНО у південній частині Рівненщині такі ж які і в цілому в Україні. Проте на півночі області, де велика кількість білоруського населення та процвітає нелегальне бурштиновидобування серед дітей, ситуація значно гірша:

Найгірші показники в північних районах, де процвітає нелегальний видобуток бурштину, зокрема, і серед наших учнів. Також є велика кількість білоруського населення в прикордонних районах, у яких виникають проблеми з мовою. В цілому на півночі коефіцієнт не складання ЗНО з мови становить 50%.

Наприкінці серпня відбудеться засідання освітянської колегії. Там докладно розберуться із проблемою поганих результатів ЗНО з української мови.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень