ON-LINE

«Дюнкерк» очолив прокат

вівторок, 25 липня 2017
Зібравши 106 млн доларів у прем'єрний вікенд

Том Гарді в ролі пілота Ферріера

«Дюнкерк» Крістофера Нолана за підсумками минулих вихідних очікувано очолив прокат, заробивши по світу 105,9 мільйонів доларів і мимохідь «потопивши» новий блокбастер «Валеріан і Місто тисячі планет» Люка Бессона з Карою Делевінь і Дейном ДеГааном в головних ролях.

У США «Дюнкерку» пророкували в перші вихідні 30-40 мільйонів доларів касових зборів, але новий фільм Нолана очікування перевершив і зібрав 50,5 мільйонів. Для порівняння, попередня його картина, «Інтерстеллар», за перші вихідні прокату в листопаді 2014 зібрала в США 49,5 мільйонів доларів. «Валеріан і Місто тисячі планет» Бессона за перші вихідні в США зумів зібрати лише 17 мільйонів доларів (а бюджет фільму при цьому становить гігантські 180 мільйонів).

За даними CinemaScore, 60% глядачів, що сходили на «Дюнкерк» в кіно в прем'єрні вихідні, були чоловіками, 40% - жінками, 76% аудиторії нової картини Крістофера Нолана – глядачі, яким більше, ніж 25 років, попри присутність в акторському ансамблі зірки підліткової поп-групи «One Direction» Гаррі Стайлза.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного