На Рівненщині проведуть радіаційну розвідку

У Сарнах

З метою підвищення рівня обізнаності про радіаційний фон навколишнього середовища населених пунктів України, Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки проводить інформаційний тур «Радіаційна розвідка містами України».

Вуличні акції відбуватимуться з 10:00 до 17:00 переважно у населених пунктах Волинської та Житомирської області – Коростишеві, Новоград-Волинському, Маневичах, Любешеві, Коростені.

Єдиним містом Рівненщини, в якому відбудеться така акція, стане Сарни.

Дата проведення – 28 липня. Акція відбудеться на вулиці Широкій та на Парковій алеї. Для охочих проведуть вимірювання вмісту радіонуклідів на прилеглих територіях та в повітрі по маршруту. Участь в акції безкоштовна. Також на перевірку вмісту радіації прийматимуться: сільськогосподарська продукція, гриби, ягоди, лікарські рослини, деревина, вода; предмети господарського вжитку, одяг, ювелірні вироби, електронні пристрої.

Окрім того, фахівцями ДНТЦ ЯРБ будуть проведені робочі зустрічі з представниками місцевих та селищних рад, депутатами, громадськими організаціями, представниками місцевого бізнесу та іншими зацікавленими організаціями. У Сарнах така зустріч відбудеться 28 липня о 13.00 за адресою вул. Залізнична, 18.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень