ON-LINE

На Рівненщині проведуть радіаційну розвідку

понеділок, 24 липня 2017
У Сарнах

З метою підвищення рівня обізнаності про радіаційний фон навколишнього середовища населених пунктів України, Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки проводить інформаційний тур «Радіаційна розвідка містами України».

Вуличні акції відбуватимуться з 10:00 до 17:00 переважно у населених пунктах Волинської та Житомирської області – Коростишеві, Новоград-Волинському, Маневичах, Любешеві, Коростені.

Єдиним містом Рівненщини, в якому відбудеться така акція, стане Сарни.

Дата проведення – 28 липня. Акція відбудеться на вулиці Широкій та на Парковій алеї. Для охочих проведуть вимірювання вмісту радіонуклідів на прилеглих територіях та в повітрі по маршруту. Участь в акції безкоштовна. Також на перевірку вмісту радіації прийматимуться: сільськогосподарська продукція, гриби, ягоди, лікарські рослини, деревина, вода; предмети господарського вжитку, одяг, ювелірні вироби, електронні пристрої.

Окрім того, фахівцями ДНТЦ ЯРБ будуть проведені робочі зустрічі з представниками місцевих та селищних рад, депутатами, громадськими організаціями, представниками місцевого бізнесу та іншими зацікавленими організаціями. У Сарнах така зустріч відбудеться 28 липня о 13.00 за адресою вул. Залізнична, 18.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного