У росії назвали умову, за якої розблокують українські заміновані порти

Ймовірно, через свої ж суттєві економічні проблеми

У росії хочуть зняття санкцій в обмін на розблокування українських портів. Представники влади росії назвали це єдиною можливою умовою для відновлення роботи портів та підтримки економіки України.

Кажуть, це питання треба «розглядати комплексно»

У міністерстві закордонних справ росії заявили, що питання про розблокування українських портів «треба розглядати комплексно» з включенням можливості зняття санкцій. Зокрема, з російського експорту.

Санкції, введені проти росії з боку США та ЄС, заважають нормальній вільній торгівлі, у тому числі і продовольчими товарами, включаючи пшеницю, добрива та інші речі, — заявив заступник міністра Андрій Руденко.

Зауважимо, що якраз через повномасштабний напад росії на Україну у деяких країнах може початися голод без українського зерна. До того ж частину пшениці російські окупанти викрали з наших портів і намагаються продати третім країнам.

Джерело: Слово і Діло

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень