У росії назвали умову, за якої розблокують українські заміновані порти

Ймовірно, через свої ж суттєві економічні проблеми

У росії хочуть зняття санкцій в обмін на розблокування українських портів. Представники влади росії назвали це єдиною можливою умовою для відновлення роботи портів та підтримки економіки України.

Кажуть, це питання треба «розглядати комплексно»

У міністерстві закордонних справ росії заявили, що питання про розблокування українських портів «треба розглядати комплексно» з включенням можливості зняття санкцій. Зокрема, з російського експорту.

Санкції, введені проти росії з боку США та ЄС, заважають нормальній вільній торгівлі, у тому числі і продовольчими товарами, включаючи пшеницю, добрива та інші речі, — заявив заступник міністра Андрій Руденко.

Зауважимо, що якраз через повномасштабний напад росії на Україну у деяких країнах може початися голод без українського зерна. До того ж частину пшениці російські окупанти викрали з наших портів і намагаються продати третім країнам.

Джерело: Слово і Діло

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень