Назад у СРСР: Японія залишила Росію без сучасних товарів

Через війну в Україні

Японія приєдналася до санкцій і заборонили експорт до росії високотехнологічних товарів. Тепер «велика держава» ще більше буде схожа на Радянський Союз.

Вони ж цього хотіли!

Зокрема, в Офісі президента України повідомили таке:

- Мова йде про 3D-принтери, квантові комп'ютери та електронні мікроскопи. Росія без технологій все більше нагадуватиме радянський союз.

 

Санкції вже змушують РФ використовувати комп'ютерні чіпи з посудомийних машин і холодильників у деякій військовій техніці, про що пише WP.

Андрій Єрмак зауважив таке:

- росія без технологій все більше нагадуватиме радянський союз. Ми пропонували такий крок в санкційному Плані групи Макфола-Єрмака.

Санкції вже змушують рф використовувати комп'ютерні чіпи з посудомийних машин і холодильників у деякій військовій техніці.

До слова, днями Японія заморозила активи двох великих російських банків. За даними японського Мінфіну, у 2021 році Японія інвестувала в Росію $470 млн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень