Перших важкопоранених військових планують евакуювати з «Азовсталі»

Йдеться про кілька десятків осіб

Україна та росія нарешті попередньо домовилися про евакуацію військових з «Азовсталі». Наразі йдуть переговори про вивезення з Маріуполя важкопоранених бійців, які лежачі, повідомила у Телеграмі Віце-прем'єр, міністр у Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Зокрема, вона написала такий допис:

За дорученням Президента ми ведемо дуже складні перемовини щодо евакуації важкопоранених бійців з Азовсталі в обмін на полонених росіян. 

 

Для ясності: зараз ми ведемо переговори лише про 38 важкопоранених (лежачих) бійців. Працюємо покроково. Обміняємо 38 важких, потім будемо рухатись далі. Зараз немає перемовин про обмін 500 або 600 людей.

 

Я дуже прошу. Йдеться про життя людей. Утримайтеся від публічних коментарів про те, чого не знаєте. Якщо все вийде і ми витягнемо людей, потім робіть, що хочете. А зараз прошу бути відповідальними та не заважати. 

 

Нагадаємо, на минулому тижні за допомогою підтримки ООН таки вдалося визволити з «Азовсталі» сотні цивільних маріупольців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень