Близько 2500 резервістів з рф перекинуть в Україну: експерти повідомили чи вплине це на хід війни

Також війська поповнюють найманці

Тисячі нових резервістів росія кине в Україну для посилення наступальної операції. Однак навряд цього вистачить для поповнення розгромлених російських частин. Про це повідомили у звіті американського Інституту вивчення війни.

За даними Генштабу, близько 2500 російських резервістів проходять підготовку в Бєлгородській, Воронезькій і Ростовській областях для посилення російських наступальних операцій в Україні.

Вливанням нових сил у такій кількості не вдасться перекрити утворену «дірку» у російських частинах, «які, як повідомляється, втратили до 20% особового складу в деяких районах, не кажучи вже про батальйонну тактичну групу, яка нещодавно була значною мірою знищена при спробі форсувати річку Сіверський Донець», вважають експерти.

Водночас нові мобілізовані сили, ймовірно, не мають достатньої підготовки для ефективної роботи і слабко вмотивовані до бойових дій.

Російські сили також направили новобранців з окупованих населених пунктів у Донецькій і Луганській областях для продовження наступу навколо Харкова, ймовірно, через відсутність російських резервів.

Поповнення елітних повітряно-десантних підрозділів коштом найманців шокує, і це було б найяскравішим свідченням того, що Росія вичерпала наявні у неї резерви боєздатної живої сили, - зазначають експерти.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень