Близько 2500 резервістів з рф перекинуть в Україну: експерти повідомили чи вплине це на хід війни

Також війська поповнюють найманці

Тисячі нових резервістів росія кине в Україну для посилення наступальної операції. Однак навряд цього вистачить для поповнення розгромлених російських частин. Про це повідомили у звіті американського Інституту вивчення війни.

За даними Генштабу, близько 2500 російських резервістів проходять підготовку в Бєлгородській, Воронезькій і Ростовській областях для посилення російських наступальних операцій в Україні.

Вливанням нових сил у такій кількості не вдасться перекрити утворену «дірку» у російських частинах, «які, як повідомляється, втратили до 20% особового складу в деяких районах, не кажучи вже про батальйонну тактичну групу, яка нещодавно була значною мірою знищена при спробі форсувати річку Сіверський Донець», вважають експерти.

Водночас нові мобілізовані сили, ймовірно, не мають достатньої підготовки для ефективної роботи і слабко вмотивовані до бойових дій.

Російські сили також направили новобранців з окупованих населених пунктів у Донецькій і Луганській областях для продовження наступу навколо Харкова, ймовірно, через відсутність російських резервів.

Поповнення елітних повітряно-десантних підрозділів коштом найманців шокує, і це було б найяскравішим свідченням того, що Росія вичерпала наявні у неї резерви боєздатної живої сили, - зазначають експерти.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень