У Рівному оновлять тролейбусний парк і пустять на маршрути нових перевізників

Усе – заради зміни транспортної моделі, яка формувалася роками, каже міський голова Олександр Третяк

Проблема з маршрутками в Рівному назрівала роками. Транспортні засоби зношуються, а нових рішень у місті не приймалося.

Крім того, у нас – просто таки унікальна транспортна модель. Відмінність насамперед у завеликій кількості приватних перевізників, повідомив в ефірі Радіо ТРЕК міський голова Олександр Третяк:

– Уявіть собі: в сусідніх містах операторами транспортного перевезення може бути 3, максимум 5 суб’єктів. Тобто там це, умовно, тролейбусне управління і 2-3 власники або найбільші підприємства, що займаються перевезеннями. І чітко зрозуміло, до кого звертатись і з кого щось вимагати.

 

У нас же це десятки перевізників, які працюють кому як хочеться. Ми їм ставимо чіткі конкретні правила перевезень, вимагаємо з них якісної роботи, але ж це десятки перевізників...

 

Ми хочемо це звузити, щоб було кілька відповідальних людей, з яких ми будемо конкретно вимагати максимально якісного сервісу.

Очільник Рівного Олександр Третяк
Очільник Рівного Олександр Третяк

– Зараз ідуть напрацювання з Європейським банком реконструкції та розвитку, очікуємо на транш міжнародних інвестиційних фондів, який дозволить це зробити. Щойно ми отримаємо ці дозволи, будемо оновлювати тролейбуси наші.

 

А вже наступним етапом стане заведення на маршрути міста інших перевізників – людей, які мають нові, гарні транспортні засоби, які поступово оновлять рухомий склад саме громадського транспорту міста, - заявив очільник Рівного.

Та змінити ситуацію настільки швидко, як хотілося б – нереально. Наприклад, заявити, маршрутникам, що «відзавтра ви не працюєте», на жаль, не вийде, оскільки це спровокує ще більший транспортний колапс, наголошує Олександр Третяк.

Додамо, що напередодні про проблеми з транспортною мережею Рівного та, зокрема, маршрутками й «тролейбусним управлінням» Радіо ТРЕК розповідав і начальник міськуправління транспорту Іван Фурлет. Про його бачення ситуації можете прочитати в нашому матеріалі:

Усіх перевірять, із найгіршими розпрощаються: у Рівному всерйоз взялися за маршрутників

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень