Платних парковок у Рівному ще немає, а люди вже проти. Чому?

Що на це каже місцева влада?

Мешканці  вулиці Короленка нарікають на встановлення платної парковки, яку планують розташувати біля Авангарду. Про це під час ефіру Радіо ТРЕК розповіла слухачка. Мовляв, відвідувачі торгового центру та прилеглих ринків постійно лишають свої автівки на території житлових будинків. Через що самі мешканці не мають де поставити власні машини. Жінка переконана, після того, як біля стадіону з'явиться платна стоянка, люди ще більше паркуватимуться у дворі будинку.

За словами Олександра Третяка, платні парковки допоможуть розвантажити центральну частину міста та дисциплінують водіїв:

Перш ніж їхати в центр і займати будь-яку частину центральної вулиці та паркуватись будь-де, водій тепер подумає, чи варто туди їхати, чи краще поїхати на громадському транспорті, - зауважив Олександр Третяк.

На думку міської влади, оплата за паркування має дисциплінувати водіїв, які без потреби їдуть у центральну частину міста.

Нагадаємо, у Рівному запроваджують платні парковки. Це буде понад 30 об’єктів у різних частинах міста, які забезпечать близько тисячі паркомісць. Планується, що вартість парковки становитиме 10 грн/год.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень