«Безпечне місто» Рівне - удосконалюють

Почнуть з кількості камер у різних локаціях тергромади

Фото з сайту МІТ.
Фото з сайту МІТ.

У Рівному планують розвивати систему «Безпечне місто». Нині в рамках цього проєкту правоохоронці працюють із даними зі ста камер спостереження. Цього замало, повідомив міський голова Олександр Третяк:

- У нас зараз є близько ста камер. Треба, як мінімум, 300. Тоді правоохоронці зможуть слідкувати за безпекою. До програми «Безпечне місто» планують увімкнути й Квасилів.

 

Є мета зробити на території нашої тергромади якомога кращу систему безпеки.

 

Перший крок – підняти цю систему, щоб те у що вже вкладені кошти також працювало на максимум. Але паралельно почнемо готувати комплексний проєкт.

Очільник Рівного Олександр Третяк
Очільник Рівного Олександр Третяк

Раніше міський голова заявляв, що планує поспілкуватись із сусідніми ОТГ, які також можуть бути зацікавлені у програмі та встановленні камер відеоспостереження.

Якщо камери встановити на під’їздах до Рівного, то це буде взаємовигідно, а поліція таким чином зможе фіксувати пересування авто, наприклад, злочинців, з інших областей.

Нагадаємо, система камер відеоспостереження орієнтована не лише на моніторинг, а й на попередження інцидентів.

Йдеться не лише про розпізнавання номерів на авто та облич, а й збір аналітичних даних.

Зокрема, щодо трафіку на вулицях, що у перспективі допоможе розв'язати проблему із заторами та розробити нові маршрути для громадського транспорту.

Програму «Безпечне місто» почали реалізовувати у 2019-му році. На ці камери, що вже має місто, витратило 2 мільйони бюджетних коштів. Тоді передбачали купівлю ще 300 камер, аби встановити їх поблизу шкіл та дитсадків. 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень