Коли у Рівному збудують сміттєпереробний завод?

Пропозицій чимало, але обирати не квапляться

Напередодні наше місто відвідали партнери італійської компанії Termomeccanica, які є одним з лідерів на ринках Європейського Союзу.

Інвестори пропонують утилізацію відходів із виробництвом теплової та електричної енергії, а також виготовленням базальтового волокна.

Втім, це лише пропозиції, яких нині чимало. Рішення прийматимуть після створення робочої групи, яка проаналізує, який тип поводження з відходами потребує наше місто. Про це під час ефіру Радіо ТРЕК розповів Олександр Третяк.

– Під напрацьований шаблон ми будемо обирати потенційних інвесторів, котрі зможуть підійти за нашими вимогами і параметрами, - зауважив пан Третяк.

Насамкінець очільник Рівного заспокоїв, що найближчим часом жодні зводи не будуватимуться, між тим, питання активно обговорюють і проблему з утилізацією відходів вирішать.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень