У Рівному на Північному відбулося феєричне свято (ФОТО)

«Мануфактура - 2021» потішила гостей насиченою програмою

Свято вулиці Фабричної «Мануфактура-2021» - уже історія. Минулої неділі у сквері поряд з Фабрикою нетканих матеріалів, яка виступила організатором дійства, зібралось близько десяти тисяч рівнян. Мешканці Північного, та й усього міста, вже встигли скучити за масштабними святкуваннями через довготривалу паузу в проведенні масових заходів, пов’язану з пандемією.

Програма «Мануфактури» цього разу була як ніколи насичена. Крім традиційних уже абсолютно безплатних атракціонів для дітей, мотоциклів та козацького табору «Гайдамаки», цього року були й новинки.

Зокрема новенька валюта свята - МАНИКи, за яку можна було купити сувеніри, солодку вату, попкорн, морозиво, прохолоджувальні напої та інші речі. Самі ж МАНИКи діти та дорослі отримували за участь у різноманітних конкурсах, що їх організовувала команда аніматорів.

Ще одним нововведенням став започаткований цього року Перший рівненський вокальний конкурс «Голос Рівного». Участь у вокальних змаганнях взяли 16 вокалістів, чиї творчі здібності оцінювало авторитетне журі у складі композитора та продюсера Сашка Невже, співачки, суперфіналістки 11-го сезону «Голосу країни» Юлії Тимочко та музичного продюсера Zefir music студії Євгенія Старжинського.  Переможницею конкурсу стала Соломія Ваніцька, друге місце посіла Одарка Плісецька, а третє місце дісталося Соні Берук.

Свято виявилося наймасштабнішим за всі роки його існування. «Мануфактуру» відвідали понад 10 тисяч гостей, у тому числі й поважних.

Серед останніх: Владика Ілларіон, міський голова Олександр Третяк, заступники міського голови Юрій Поліщук та Ігор Кричкевич, заступник голови РОДА Ігор Тимошенко, чимало депутатів міської ради та депутатів попередніх каденцій.

Гості висловили захоплення «Мануфактурою» і відзначили, що це було одне з найпотужніших та найкращих локальних свят у Рівному за останні кілька років.

Організатором дійства, крім власне «Нетканки», став також особисто її співвласник Богдан Гапяк, який, до речі отримав від Владики Іларіона орден Святого Володимира другого ступеню.

Дуже пишаюся тим, що наше свято вдалося. Це відзначили всі наші гості. І це тим більше приємно, бо саме для них ми проводимо «Мануфактуру».

 

Звісно, не буду приховувати, що подібні дійства - це чудова іміджева реклама нашого підприємства, ми завдяки таким заходам позиціюємо себе як бренд, як лідера вітчизняної легкої промисловості. Разом з тим задоволений, що наше свято розділили тисячі рівнян.

 

Моє бажання – щоб усім мешканцям нашого мікрорайону було комфортно жити тут. Північний здебільшого спальний робітничий район, але люди, які працюють, тим більше на такому складному виробництві, як текстильне, мають право і на відпочинок та свято.

 

Також подібні дійства підіймають престиж нашого мікрорайону, і перетворюють його поступово з окраїни міста, яким він був раніше, на один із його культурних центрів.

 

А ще особливо приємно, що до нас на свято завітало так багато дітей. І це не дивно, адже для них ми постаралися особливо, організувавши цілу низку цікавих розваг, атракціонів та конкурсів.

 

Я щасливий, що наша «Мануфактура розвивається, і впевнений, що наступного року вона буде ще кращою, Богдан Гапяк, заступник голови Наглядової ради ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів».

І тепер залишилося дочекатися нової зустрічі під час «Мануфактури - 2022».

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень