У ПФУ пояснили, як визначають розмір підвищення пенсії і що саме на це впливає

А ще - вказали контакти, за якими можна зв’язатися з фахівцями Пенсійного фонду для уточнення даних щодо пенсії

Чому при підвищенні пенсії одному пенсіонеру додають 30 грн, а іншому – 300, при тому, що кількість накопиченого стажу у них практично однакова? Відповідь проста: перерахунок пенсій провадиться індивідуально для кожного пенсіонера.

Про це повідомляє пресслужба ПФУ у відповідь на запитання читачки під постом у ФБ.

Мені 67 років, маю понад 26 років робочого стажу, йшла на пенсію у 55 років, тоді потрібно було мати 20 років. То чому мені немає того, що зараз тим, хто має 30 років стажу? – поцікавилася жінка.

У ПФУ роз’яснили, що розмір підвищення пенсії визначається індивідуально для кожного пенсіонера з урахуванням його страхового стажу, заробітної плати, року виходу на пенсію та складових пенсійної виплати.

Відповідь Пенсійного фонду:

Для вичерпної відповіді Вам слід надати більше інформації про себе. Радимо звернутися за консультацією на «гарячу лінію» контакт-центру Пенсійного фонду України: 0-800-503-753, 044-281-08-70, 044-281-08-71 або через веб-портал електронних послуг portal.pfu.gov.ua та електронною поштою info@pfu.gov.ua.

У ПФУ також запропонували ознайомитися з переліком сервісних центрів головних управлінь Пенсійного фонду України, куди можна звернутися за вирішенням цього питання, за посиланням

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень