У наступному році таки буде підвищення пенсій. Але тільки одне

Та й розмір запланованого перерахунку майже втричі менший, ніж зазвичай

Фото ілюстративне, жанрове
Фото ілюстративне, жанрове

На поточний рік уряд запланував відразу декілька етапів підвищення пенсій і попри воєнний стан, всі вони були проведені вчасно. Завершальний перерахунок пенсій у 2022 році здійснять у грудні. Розмір виплат зросте у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму.

Втім, у 2023 році через повномасштабну війну з усіх запланованих підвищень проведуть лише одне – це березнева індексація. Про це повідомляє міністерка соцполітики Оксана Жолнович.

Каже, йдеться про підвищення соціальних стандартів на 5,4% замість традиційних 14% внаслідок того, що соціальні виплати – це друга за пріоритетністю стаття видатків держави, оскільки перша – армія та Міноборони.

Робити якісь прогнози поки ще зарано, наголошують у відомстві. Якщо Україна зможе збільшити витрати на соціальну сферу, то, можливо, відбудеться й збільшення пенсій.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень