Ніхто не залишиться без надбавки: З'явилася нова інформація щодо індексації пенсій

Виплати обіцяють підвищити всім

У березні в Україні відбудеться індексація пенсій.

Відповідно до закону, мінімальну пенсію не підвищують. Адже зазвичай її розмір збільшується тоді, як зростає прожитковий мінімум. Втім, оскільки у 2023 році прожитковий мінімум не підвищуватимуть, то уряд вирішив під час березневої індексації підвищити пенсії всім. Про це повідомила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити індексацію для всіх категорій. Формула, визначена чинним законодавством, передбачає підвищення пенсій лише тим категоріям, у кого пенсія вища за мінімальну, – каже Оксана Жолнович.

Тогорічна інфляція поставила на межу виживання багатьох українців. Найгірше тим пенсіонерам, які отримують мінімальні пенсії. За оцінками фахівців, прожитковий мінімум, який їм платять, у два з половиною рази нижчий за реальний.

Звичайно, підняти їм пенсію вдвічі-втричі не дозволяє сьогоднішнє фінансове становище країни. Проте за цих умов держава вирішила зробити для пенсіонерів хоча б те, що можливо. Розрахунки показали, що грошей має вистачити всім.

З 1 березня 20% за загальною формулою. Ми довго рахували, враховували нюанси та вважаємо, що вистачить. Середня доплата становитиме від 400 гривень до 700 гривень, – каже міністерка.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень