Чому не всім українцям за 70 років виплачують вікову надбавку до пенсії

Відповідь Пенсійного фонду

Пенсіонерам, яким за 70 років, належить вікова доплата, яку вони починають отримувати при досягненні певного віку. Однак такі доплати виплачують не всім.

Фахівці Пенсійного фонду України розповіли, що українці віком від 70 років, 75 років та 80 років не мають права на доплати, якщо розмір їхньої пенсії перевищує 10 340 гривень.

Річ у тому, що в ухвалі Кабміну є норма, що доплата у розмірі 579 грн (ред. – спочатку було 500 гривень, але після індексації пенсій у березні 2022 року сума збільшилася до 579 грн) встановлюється, якщо розмір пенсії (з надбавками та підвищеннями) не досягає розміру середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески та враховується для обчислення пенсії за 2020 рік, тобто це 10 340 грн.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень