У дитсадку на Коновальця «Рівнеоблводоканал» замінив 180 метрів водопровідної мережі

Це забезпечить споживачів безперебійним водопостачанням  

Фото Рівнеоблводоканалу
Фото Рівнеоблводоканалу

Робітники «Рівнеоблводоканалу» продовжують сприяти у реалізації програми будівництва дитсадка, що на вулиці Коновальця, 16 в обласному центрі.

На території закладу вони замінили запірну арматуру та близько 180 метрів водопровідної мережі діаметром 250 мм.  Крім того, працівники підприємства продовжують перекладати зовнішні каналізаційні мережі 300 мм, які розміщенні в районі дитсадка.

– Працівники підприємства оперативно здійснили заміну водопровідної мережі та найближчім часом завершать роботи по перекладанню зовнішніх каналізаційних мереж, це забезпечить споживачів надійним та безперебійним водопостачанням та водовідведенням європейського зразка, – розповів директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш.

Про всі етапи робіт «Рівнеоблводоканал» згодом повідомлятиме на офіційному сайті підприємства, а також у Facebook та Telegram.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Раніше звучало
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень