Рівнеоблводоканал замінив понад 600 метрів водогону

Йдеться про важливу ділянку Горбаків - Рівне

Працівники Рівнеоблводоканалу закінчили роботи з заміни понад 600 метрів аварійної ділянки 820-мм водогону Горбаків - Рівне. Нова полімерна труба має термін експлуатації понад 70 років. 

— 29 вересня ми завершили роботи з заміни понад 600 метрів сталевих труб на Горбаківському водогоні, на сьогодні тривають роботи з благоустрою ділянки, це перша із трьох запланованих таких ділянок.

 

Роботи Рівнеоблводоканал виконує в рамках «Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 – 2026 роки», на яку в цьому році виділено 5,8 млн грн з обласного бюджету, — розповідає директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень