Рівненські фонтани готують до запуску (ФОТО)

Відомо, коли запрацюють водограї

Вже за два тижні у центрі Рівного можуть запрацювати фонтани.

Йдеться про водограї, що за кінопалацом «Україна» та навпроти готелю «Мир».

Ці фонтани перебувають на балансі «Рівнеоблводоканалу» і нині працівники підприємства готують їх до запуску – перевіряють та чистять мережі. Про це РАДІО ТРЕК повідомив прессекретар облводоканалу Олександр Очкуренко.

Він зауважив, що запустять фонтани ближче до Великодня. Графік їхньої роботи оприлюднять згодом.

Нагадаємо, що минулими роками фонтани у центрі Рівного працювали лише на вихідних та у святкові дні.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень