У «Чорнобильській» лікарні з’явилися сімейні лікарі (ФОТО)

Отримати кваліфіковану меддопомогу в унікальному закладі тепер можуть усі охочі

Комунальне підприємство «Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», більш відоме як «чорнобильська» лікарня, розширює спектр послуг.

У закладі створили відділення первинної меддопомоги. Досі лікарня надавала лише вузькоспеціалізовану медичну допомогу. А тепер стати пацієнтом «Чорнобильської лікарні» може кожен охочий.

Йдеться як про жителів Рівного, Квасилова чи інших населених пунктів області – так і про мешканців навіть інших регіонів.

Будь-хто тепер може підписати декларацію із сімейним лікарем цього закладу, повідомила заступниця головлікаря з медичної частини Оксана Сабадишина.

Оксана Сабадишина - заступниця головлікаря з медичної частини
Оксана Сабадишина - заступниця головлікаря з медичної частини

До лікаря, якого ви оберете, можна звертатися із будь-якими питаннями, пов’язаними зі здоров’ям. Як показує світовий досвід, більшість проблем із здоров’ям можна вирішити на рівні первинної ланки, особливо у разі вчасного звернення.

Крім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі первинної ланки у разі необхідності видають направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписують рецепти на ліки, у тому числі, які підпадають під програму «Доступні ліки» (безкоштовні медпрепарати в аптеці, за які платить держава), та будь-які медичні довідки, наприклад, до басейну тощо. 

Переваги підписання декларації з сімейним лікарем «чорнобильської лікарні»

Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення має унікальну базу, необхідну для повноцінних досліджень та обстежень. Тож підписавши декларацію з сімейним лікарем цього закладу, ви не витрачатимете зайвий час і зможете отримати усі медичні послуги в одній лікарні.

У закладі можна отримати такі послуги:

  • обстеження у вузькоспеціалізованих лікарів;
  • стаціонарне лікування у 4-х відділеннях (терапевтичне, неврологічне, ендокринне, дитяче);
  • повноцінне фізіотерапевтичне відділення;
  • лікування в умовах денного стаціонару;
  • широкий спектр лабораторних досліджень;
  • ЕКГ, УЗД, рентген обстеження та ін.;
  • гастроезофагодуоденоскопія, колоноскопія.

Велике фізіотерапевтичне відділення особливо важливе для реабілітації постковідного стану. Тут проводять електрофорези, лікувальні масажі, ЛФК, тощо.

Також лікарня має єдині в усій області спеціалізований ендокринний центр та центр розсіяного склерозу.

 

Крім того, у межах обласної програми тут лікують хворих на муковісцидоз.

Пройти обстеження, здати аналізи чи записатися на прийом до вузькопрофільних лікарів можуть і ті пацієнти, які мають сімейних лікарів у інших медзакладах. Для цього потрібно, щоб ваш лікар виписав електронне направлення.

Що потрібно для підписання декларації з лікарем

Поки у закладі працює 4 лікарі первинної меддопомоги: 3-є дорослих терапевтів та 1 лікар педіатр (дитячий). За 2 тижні вони вже набрали 300 пацієнтів. Якщо кількість охочих зростатиме – штат сімейних лікарів збільшать.

Щоб підписати декларацію з сімейним лікарем, необхідно прийти до лікарні з паспортом та ідентифікаційним кодом.

 

Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.

Важливо: якщо ви вже маєте сімейного лікаря, декларація з ним анулюється автоматично – при підписанні нового документа. Тобто, додатково нікуди звертатися не потрібно.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень