Хворих на цукровий діабет та муковісцидоз у Рівному не залишать без допомоги

Очільник краю Віталій Коваль доручив вивчити можливість якнайскорішого відкриття спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення

Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення

Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення надає допомогу різним категоріям пацієнтів. Особливо важливою його робота є для мешканців області з цукровим діабетом та муковісцидозом. В умовах карантину заклад не працював.

За дорученням голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, перший заступник очільника області Сергій Подолін та начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник відвідали заклад, аби розглянути питання про відновлення роботи медичного закладу в умовах карантину.

Головний лікар закладу Сергій Шевчук розповів, що у диспансері працює єдиний в державі Центр з муковісцидозу, де лікують як дорослих, так і дітей.

Наші лікарі працюватимуть у спеціальних захисних окулярах, масках, рукавичках і халатах. Кожному пацієнту буде зроблений ПЛР-тест.
У разі відкриття закладу в окремій палаті із власним санвузлом буде перебувати один пацієнт. Ми вже подумали й про харчування хворих – будемо розносити їжу у палати.
Також напрацюємо й інші обмеження та будемо дотримуватися усіх необхідних карантинних вимог, - розповідає Сергій Шевчук.

Так, у закладі надають планову медичну допомогу і профілактику для понад 400 тисяч населення, яке постраждало в наслідок аварії на ЧАЕС. А також для 40 тисяч хворих з цукровим діабетом і 40 дітей з муковісцидозом.

Ми отримали багато звернень від пацієнтів, які вкрай стурбовані тим, що заклад в умовах карантину не працює.
Усе тому, що це єдина лікарня в області, пристосована для надання невідкладної медичної допомоги для пацієнтів із такими важкими діагнозами – цукровим діабетом та муковісцидозом. Сьогодні ми заслухали головного лікаря та отримали об’єктивну аргументацію.
Тепер будемо шукати можливі шляхи, аби в найближчому часі заклад міг відновити роботу, але із дотриманням усіх карантинних обмежень, - зазначає Сергій Подолін.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень