У біженців лишилося кілька днів: готівкову гривню більше не мінятимуть за кордоном

За рішенням Нацбанку від 21 липня

Через рішення НБУ банки Raiffeisen та інші банки припинять обмін готівкової гривні на іноземну валюту за межами України. Про це повідомляється на офіційному сайті австрійської банкової групи.

Обмін готівкової гривні на іноземну валюту за кордоном припиняється з 25 липня.

 

Національний банк України вніс 21 липня зміни до своїх нормативних документів, відповідно до яких, починаючи з понеділка 25 липня 2022 року, комерційним банкам України буде заборонено купувати готівкову гривню у іноземних фінансових установ.

 

Тому банки Групи Райффайзен у Австрії, Словаччині, Угорщині та Чехії припиняють обмін готівкової гривні із зазначеної дати.

Водночас, як і раніше, за межами України за допомогою гривневої платіжної картки можна буде сплачувати за товари і послуги, а також отримувати готівку у банкоматах у межах встановлених НБУ лімітів, наголошують у банку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень