Німеччина суттєво спростила правила вступу до університетів для українців

Зміни стосуються випускників шкіл та студентів І курсу ВНЗ

У Німеччині для громадян України, які виїхали з країни після російського вторгнення, скасували правило про обов'язкову наявність шкільного атестату для вступу до місцевих ВНЗ, - повідомляє INKORR.

Відповідно до рішення Конференції міністрів освіти і культури федеральних земель Німеччини, такий виняток поширюється на тих біженців, які:

  • навчалися останній рік у школі в Україні, але через напад росії не змогли скласти випускні іспити та отримати атестат;
  • розпочали навчання у ВНЗ України, але не закінчили перший курс через війну.

Довідково!

У Німеччині подавати документи на вступ до вишу можна лише з пакетом документів, що відповідають німецькому атестату зрілості (Abitur).

У школах та коледжах Німеччини навчання триває 12-13 років. Тому українським біженцям доведеться компенсувати роки, яких бракує.

Таким чином, українські підлітки з атестатом про повну загальну середню освіту мають додатково відучитися ще 1 рік або у вузі на батьківщині, або у коледжі довузівської підготовки у Німеччині.

Тільки після цього вони здобувають право на вищу освіту в німецькому університеті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень