ON-LINE

Тимошенко сьогодні прийде на News One

середа, 20 червня 2018
Пояснити «Новий курс України»

Хто б не організував вихід цього молодика, він не зміг зірвати виступ Тимошенко

Як відомо, 15 червня у Києві за ініціативою Юлії Тимошенко зібрався масштабний форум «Новий курс України». Більше тисячі експертів, представників громадськості і політичних активістів обговорювали стратегію розвитку країни. Свій план дій запропонувала і сама Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що стратегічна мета України – повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО і відновлення територіальної цілісності держави.

«Доки Донбас і Крим не повернуться до України, ніхто з українців не може бути спокійним, - підкреслила вона. – Агресія Росії має бути зупинена».

Найефективнішим державним устроєм лідер «Батьківщини» назвала парламентську республіку канцлерського типу. За такого устрою громадяни мають одночасно обирати парламент та керівника уряду – канцлера. І саме кандидат на посаду голови уряду має очолювати партійний список.

План дій, запропонований Тимошенко, передбачає, що суспільство має отримати потужні важелі для контролю за владою.

«Вона продемонструвала новий для України тип лідерства», - так прокоментував підсумки Форуму політолог Сергій Биков. «Тимошенко залучила на свій бік не тільки ідейних прихильників, ай відвертих опонентів. Якщо запропонований нею план втілити в життя, Україна стане однією з найсильніших країн Європи», - підкреслив експерт.

Нагадаємо, що сьогодні увечері Юлія Тимошенко стане гостем прямого ефіру на телеканалі News One, де вона додатково розповість і дасть відповіді на всі запитання стосовно «Нового курсу України».

Початок програми о 20.00.

Теги: тимошенко

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного