Тимошенко сьогодні прийде на News One

Пояснити «Новий курс України»

Хто б не організував вихід цього молодика, він не зміг зірвати виступ Тимошенко

Як відомо, 15 червня у Києві за ініціативою Юлії Тимошенко зібрався масштабний форум «Новий курс України». Більше тисячі експертів, представників громадськості і політичних активістів обговорювали стратегію розвитку країни. Свій план дій запропонувала і сама Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що стратегічна мета України – повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО і відновлення територіальної цілісності держави.

«Доки Донбас і Крим не повернуться до України, ніхто з українців не може бути спокійним, - підкреслила вона. – Агресія Росії має бути зупинена».

Найефективнішим державним устроєм лідер «Батьківщини» назвала парламентську республіку канцлерського типу. За такого устрою громадяни мають одночасно обирати парламент та керівника уряду – канцлера. І саме кандидат на посаду голови уряду має очолювати партійний список.

План дій, запропонований Тимошенко, передбачає, що суспільство має отримати потужні важелі для контролю за владою.

«Вона продемонструвала новий для України тип лідерства», - так прокоментував підсумки Форуму політолог Сергій Биков. «Тимошенко залучила на свій бік не тільки ідейних прихильників, ай відвертих опонентів. Якщо запропонований нею план втілити в життя, Україна стане однією з найсильніших країн Європи», - підкреслив експерт.

Нагадаємо, що сьогодні увечері Юлія Тимошенко стане гостем прямого ефіру на телеканалі News One, де вона додатково розповість і дасть відповіді на всі запитання стосовно «Нового курсу України».

Початок програми о 20.00.

Теги: тимошенко

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень