Рівненським підприємцям полегшать збут продукції за кордоном

Принаймні цьому має сприяти укладена угода між Рівненською ОДА та національним комітетом Міжнародної Торгової Палати

Згідно з підписаним документом, сторони співпрацюватимуть задля покращення бізнес-клімату на Рівненщині та створення сприятливих умов для інвестицій. Відтак, організації допомагатимуть місцевим підприємцям знайти свою нішу на іноземних ринках.

На презентації діяльності Міжнародної Торгової Палати  побували близько півсотні найбільших підприємств області, представників різних громадських організацій та асоціацій.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, з 2014 року експорт до Фінляндії та Словаччини збільшився у 2,3 рази, Чехії, Румунії, Угорщини та Німеччини - майже у півтора, Польщі та Іспанії – зріс на 10 відсотків.

Також у Рівному представили керівника представництва Міжнародної торгової палати у Рівненській області. Ним став Петро Стецюк, який раніше працював на посаді заступника директора ДП «Рівнестандартметрологія».

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська Журналістка

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень