ON-LINE

Що може врятувати Рівне від несподіваних відключень електрики

понеділок, 23 січня 2017
Чергове знеструмлення в кількох мікрорайонах Рівного нагадало про актуальність теми

У п‘ятницю ввечері частина Рівного занурилася у темряву – без світла залишилися багатоповерхівки частково у центрі, на Волинської дивізії та в районі Льонокомбінату. І хоча подачу електроенергії швидко відновили, наслідки знеструмлення деякі рівняни відчували ще протягом цілої доби. Адже через перебої з електрикою повимикалися насоси на теплопункті, тож тепла та гарячої води у деяких оселях не було до вечора суботи.

У зв'язку з тим, що подібні випадки у Рівному є доволі частими, Радіо Трек вирішило поцікавитися у чиновників обласної та міської влади щодо їхнього впливу на енергетиків. У облдержадміністрації кажуть, що прямих засобів впливу або регулювання діяльності «Рівнеобленерго» тут не мають.

Ігор Тимошенко

Утім, до зауважень, озвученних під час нарад, енергетики дослухаються, стверджує заступник голови ОДА Ігор Тимошенко:

 Прямих засобів регулювання, щоб ми їх там змусили щось зробити - немає. Звичайно, ми їх збираємо на наради, наголошуємо. Вони, ну, прислуховуються. Скажемо так, великих проблем немає у співпраці. Але, принципові рішення, звичайно, за ними. Це – приватний інвестор.

Своєю чергою, енергетики запевняють – свою інвестпрограму погоджують з чиновниками, свій підпис під нею ставить голова Рівненської ОДА, а також представники міської влади.

Олексій Хмилецький

Заступник міського голови Олексій Хмілецький каже, що нестача потужностей саме в центрі Рівного – проблема відома. У зв‘язку з цим міська рада у травні виділила землю для будівництва потужнішої трансформаторної підстанції у центральній частині міста – неподалік стадіону «Авангард» та ресторану «Спорт».

Сьогодні не вистачає потужностей в центральній частині міста. Треба будувати трансформаторну підстанцію. І на сьогодні співпраця міської влади з «Рівнеобленерго» у цьому напрямку триває. Вже відведена земля, 20 соток для будівництва підстанції в районі стадіону «Авангард». «Рівнеобленерго» будуватимуть за своєю інвестпрограмою – там дуже серйозний проект.

Втім, коли енергетики  розпочнуть будівельні роботи на Замковій - невідомо. Сподіваємося дізнатися про це від «Рівнеобленерго». Ми вже надіслали інформаційний запит до компанії щодо її прибутків та витрат у 2016-му та кількості коштів на модернізацію мереж, витрачених торік.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного