![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Чергове знеструмлення в кількох мікрорайонах Рівного нагадало про актуальність теми
У п‘ятницю ввечері частина Рівного занурилася у темряву – без світла залишилися багатоповерхівки частково у центрі, на Волинської дивізії та в районі Льонокомбінату. І хоча подачу електроенергії швидко відновили, наслідки знеструмлення деякі рівняни відчували ще протягом цілої доби. Адже через перебої з електрикою повимикалися насоси на теплопункті, тож тепла та гарячої води у деяких оселях не було до вечора суботи.
У зв'язку з тим, що подібні випадки у Рівному є доволі частими, Радіо Трек вирішило поцікавитися у чиновників обласної та міської влади щодо їхнього впливу на енергетиків. У облдержадміністрації кажуть, що прямих засобів впливу або регулювання діяльності «Рівнеобленерго» тут не мають.
Утім, до зауважень, озвученних під час нарад, енергетики дослухаються, стверджує заступник голови ОДА Ігор Тимошенко:
Прямих засобів регулювання, щоб ми їх там змусили щось зробити - немає. Звичайно, ми їх збираємо на наради, наголошуємо. Вони, ну, прислуховуються. Скажемо так, великих проблем немає у співпраці. Але, принципові рішення, звичайно, за ними. Це – приватний інвестор.
Своєю чергою, енергетики запевняють – свою інвестпрограму погоджують з чиновниками, свій підпис під нею ставить голова Рівненської ОДА, а також представники міської влади.
Заступник міського голови Олексій Хмілецький каже, що нестача потужностей саме в центрі Рівного – проблема відома. У зв‘язку з цим міська рада у травні виділила землю для будівництва потужнішої трансформаторної підстанції у центральній частині міста – неподалік стадіону «Авангард» та ресторану «Спорт».
Сьогодні не вистачає потужностей в центральній частині міста. Треба будувати трансформаторну підстанцію. І на сьогодні співпраця міської влади з «Рівнеобленерго» у цьому напрямку триває. Вже відведена земля, 20 соток для будівництва підстанції в районі стадіону «Авангард». «Рівнеобленерго» будуватимуть за своєю інвестпрограмою – там дуже серйозний проект.
Втім, коли енергетики розпочнуть будівельні роботи на Замковій - невідомо. Сподіваємося дізнатися про це від «Рівнеобленерго». Ми вже надіслали інформаційний запит до компанії щодо її прибутків та витрат у 2016-му та кількості коштів на модернізацію мереж, витрачених торік.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК