Через затримку з видачею паспортів рівненські туроператори насторожі

Радять клієнтам дочекатись свій документ, а потім планувати відпустку за кордоном

Попри проблеми з закордонними паспортами, у турфірмах Рівного майже не виникає ексцесів із туристами. Рівняни у соцмережах оскаржать, що через затримку видачі документів нового зразка зірвалися їх відпустки.

Хотіли «безвіз», а отримали «безвиїзд»: чому рівняни не можуть виїхати за кордон

Ми поцікавилися у кількох рівненських туроператорів, чи доводилося знімати їм бронювання в готелях. Кажуть, що подібних випадків майже не ставалося, лише чули про них.

А для того, аби уникнути проблем із запланованим відпочинком туроператори попереджають своїх клієнтів, що краще запланувати тур на пізніше, якщо паспорта ще немає на руках. Зокрема про це розповідає директор туристичного агентства «Експрес-Тур» Вікторія:

Ми чули про подібні ситуації, але такого у нас не ставалося. Вбільшості люди, яким ще не видали паспорт, планують поїздку на серпень, чи ще пізніше. Якщо ж у людини ще не готовий документ, то ми просто попереджаємо, що краще відтермінувати свій відпочинок.

Не встигали з паспортами клієнти тур фірми «Дивокрай». Втім, як зазначила нам керівник підприємства Наталія, виліт просто переносили. Низка туроператорів розповіли нам теж саме – відміняти подорожі їм не доводилося, втім без паспортів клієнти були. Зазначимо, що без паспорта закордонного зразка можна вільно злітати до Туреччини, яка наразі є одним із найбільш популярних курортів серед рівнян. Проте у Туречинну пускають тільки із внутнішнім українським паспортом у формі ID-картки. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень