Польоти до Єгипту з Рівного: усі деталі від туроператора

Не виключені також перельоти до Польщі та Болгарії

У жовтні цього року з рівненського аеропорту можна буде вирушити на відпочинок до Єгипту. 

Чартерні рейси авіаперевізник «Bravo Airways» здійснюватиме щотижня у середу. Щоправда, поки остаточно не вирішено, чи це буде єгипетська Хургада чи Шарм-Ель-Шейх.

Як розповів нам директор із розвитку мережі національного туроператора «TPG» Валерій Паренчук, нині попит мешканців Західного регіону і зокрема рівнян на конкретне курортне місто вивчається разом із партнерами TPG, яких у нашому регіоні близько двох сотень.

Крім того, Валерій Паренчук розповів, що нині тривають переговори і з представниками Польщі щодо відкриття рейсів з Рівного і у цьому напрямку, і хоча остаточного рішення немає, прогнози у TPG оптимістичні. На наше питання щодо авіаперельотів до Болгарії, Валерій Паренчук не виключає появи і таких турів, щоправда, все залежатиме від попиту на такий  відпочинок мешканців Рівненщини. 

Що ж до успіху напрямку відпочинку до Анталії, туроператор робитиме висновки наприкінці сезону. Бронювати ж поїздки до Єгипту можна уже з серпня. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень