Туристичний гороскоп: яка країна найбільше підходить для відпустки кожному зі знаків Зодіаку

Де вам найбільше сподобається

Фото із сайту Pexels
Фото із сайту Pexels

Вибір країни серед безлічі пропозицій – найважче, що чекає під час планування подорожі.

Однак туристичний гороскоп підкаже, яка країна найкраще підійде вам для відпустки.

Овни

Представники цього знаку Зодіаку люблять ризик, рух і пригоди. Гори Нової Зеландії вміщують в собі все з цього переліку. Тут ви зможете відчути себе на місці героїв «Володаря кілець».

Тельці

Полюбляють романтику, комфорт та відпочинок, тому вибирати потрібно або романтичний Париж, або яку-небудь європейську країну з розкішними пляжами.

Раки

Раки – типові домосіди, так що якщо і вибираються кудись, то тільки туди, де тихо, комфортно і не дуже багато людей. Будь-який тропічний острів стане для них прекрасним варіантом. Але краще – Ямайка.

Близнята

Метушливий Нью-Йорк – саме те, що потрібне представникам цього знаку. Ознайомитися з будь-якою світовою культурою або їжею, відвідати купу музеїв і виставок, а на наступний день повторити все заново.

Леви

Представники цього Зодіаку їдуть тусуватися і розважатися. Так що їм підійде тільки Ібіца або якісь музичні фестивалі в інших містах. Головне – більше людей, спілкування і веселощів.

Діви

Дівам подавай екзотику і так, щоб людей було менше. Гори Латинської Америки – ідеальний варіант. Тут і нова культура, і цікава кухня, і пам’ятники стародавньої архітектури.

Терези

Терези їдуть у відпустку веселитися, але натовпи – не для них. А от невеликі компанії класичних ірландських пабів десь в Дубліні – зовсім інша справа. Туди можна заради однієї тільки атмосфери вибиратися.

Скорпіони

Цьому знаку потрібне щось максимально екзотичне. Наприклад, поїздка в Південну Африку, де можна ознайомитися з незвичайною культурою, і все в умовах відносного комфорту.

Стрільці

Стрільці їдуть туди, де ніколи не ступала нога туристів інших знаків Зодіаку. Джунглі В’єтнаму, Центральна Африка, Афганістан – саме те, що запам’ятається їм надовго. Вражень вистачить до наступної відпустки.

Козороги

Ці знаки їдуть у відпустку, щоб відпочити від людей. Умови не важливі – головне, щоб місце було максимально безлюдне. Тому Ісландія стане для вас відмінним вибором. Щоб і холодно, і свіже повітря, і нікого на кілометри навколо.

Водолії

У Водоліїв дуже цікаві інтереси, тому ідеальним місцем для відпустки стане Японія. Більш гримучої суміші екзотики, високих технологій і древніх традицій годі й шукати.

Риби

Представники цього знака Зодіаку віддадуть перевагу чомусь спокійному і європейському. Музеї Парижа, картинні галереї Відня, старовинна архітектура швейцарських містечок, лікувальні води якихось Карлових Вар – все це цікаво і вітається для Риб.

Джерело: Zatyshok

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень