Працівників у ОСББ може запропонувати Центр зайнятості

До того ж, згідно із законом, для ОСББ навіть відшкодують частину витрат на зарплату цього працівника, розповідає заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Рівненського центру зайнятості Оксана Іванюк:

 

 

- При прийнятті за направленням Центру зайнятості безробітного на новостворене робоче місце, ми можемо протягом 12 календарних місяців компенсувати 22% єдиного внеску. Цілий рік ми будемо повертати на рахунок ОСББ цих 22% за одну людину, навіть з мінімальної зарплати – це майже 400 гривень в місяць. Наші роботодавці, в принципі, цим часто користуються, вже більше 100 працевлаштованих за цією програмою, 2 ОСББ вже мають компенсацію на бухгалтера і на робітника з комплексного обслуговування ремонту будинків.   

 

Компенсація сплачуватимется за умови, якщо це працівники певних категорій, серед яких, наприклад, інваліди, особи передпенсійного віку, випускники шкіл та ВУЗІв, звільнені з лав ЗСУ, діти-сироти. Таким чином, якщо брати до уваги мінімальну зарплату, на рік компенсація складатиме майже 5 тисяч гривень.  Про це йшлося під час семінару, організованого Центром зайнятості спільно з Громадянською мережею «ОПОРА». Щоправда, судячи з кількості присутніх на семінарі, рівняни не надто цікавляться питаннями ОСББ.

Присутнім також розповіли про залучення коштів на енергоощадні заходи. До прикладу, можна брати кредит в державних банках, які повертають  40%-70% вартості робіт чи матеріалів. Таких кредиторів-ОСББ у Рівному поки лише чотири, адже зі слів мешканців, такий варіант дещо насторожує населення, особливо старшого віку і мало хто на це погоджується через недовіру до банків, навіть державних. Разом з тим, на муніципальну програму співфінансування, що діє у Рівному (50% на 50%) у березні міська влада на 86 проектів виділила понад 25 мільйонів гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень