Ціни за тури на відпочинок тепер вказуватимуть у гривнях

Без так званого «власного курсу валюти»

Тимчасова колегія Антимонопольного комітету рекомендувала туристичним операторам вказувати вартість турів на своїх сайтах у гривнях - без так званого «власного курсу валют», повідомляє Економічна правда.

У туристичних операторів є 10 днів на те, щоб змінити та привести до вимог конкурентного законодавства рекламу цін своїх турів на сайтах та інформувати споживачів у спосіб, що не вводитиме в оману, –повідомив керівник Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький.

У його повідомлені йдеться, що під час розслідування АМКУ виявив, що реклама турів «у доларах» насправді вводить клієнтів в оману через непрозорі правила визначення туроператорами «власного курсу валют».

Тож напередодні комітет надав обов’язкові до розгляду рекомендації: реклама турів має містити точні й чесні ціни у гривнях, без використання «власного курсу валют».

У разі невиконання рекомендацій оператори змушені будуть заплатити штраф. Відомо, що попередня розмова з представниками туроператорів уже відбулася, й вони обіцяли виконати рекомендації.

Матеріали Економічної правди

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень