«Центр ліквідації вищої освіти в Україні», - ректор ВУЗу про вступну кампанію-2016

Зміни Міністерства освіти розкритикував ректор РДГУ

Нововведення розкритикували керівники вищих навчальних закладів під час засідання штабу з підбиття підсумків у Рівненській ОДА. Найбільше обурення викликали вже щорічні технічні збої, а також нестабільність правил прийому, зміни в які вносилися навіть після початку вступної кампанії. Ще одним недоліком виявилося адресність держзамовлення. Зважаючи на це, ректор РДГУ Руслан Постоловський каже, що робота комісій в закладах освіти марна:

[media=69746]

- Нам цього року в останні дні змінили, що Міністерство освіти саме встановлює прохідний бал для університетів, зараховують і все. Я не знаю, навіщо ми взагалі сидимо. А то ця вступна кампанія  - постійно сидимо в університетах, але ж ми нічого не вирішуємо, навіщо сидіти? Хай зроблять в Міністерстві центр, куди будуть подавати усі документи, і хай пишуть який ВУЗ скільки. А на центрі хай напишуть «Центр ліквідації вищої освіти в Україні».

 

Серед іншого, цьогоріч університети отримали новий перелік галузей і спеціальностей. Як наслідок - основні спеціальності в закладах втратили попит, натоміть сформувалися нерентабельні групи, у яких навчається менше п’яти студентів. Через складну економічну ситуацію університети втрачають не лише студентів на державних місцях, а й на платній формі навчання. Тож серед основних пропозицій до Міносвіти, які озвучили ректори - продовжити вступ на платні форми навчання до 1 жовтня і дозволити вступати за контрактом не лише з результатами ЗНО, а й через співбесіди та іспити.

Зауважимо, що не все так погано у місцевих навчальних закладах. Так, майже вдвічі збільшили кількість державних місць для магістрів, на 21% для спеціалістів та на 3% для молодших спеціалістів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень