Рівненські рятувальники вберегли майна на понад 11 млн гривень

В ДСНС області підбили підсумки роботи за 2015 рік

[media=53283]

Напередодні у міськрайонному управлінні Головного управління ДСНС у Рівненській області відбулася нарада з підсумків оперативно-службової діяльності у 2015 році.

[media=53287]

Керівники по відповідних напрямках роботи доповіли про результати службової діяльності підрозділу. Зокрема, зазначено, що торік рятувальники здійснили 797 виїздів за сигналом «Тривога», ліквідували 367 пожеж, на яких врятували 6 громадян. Крім того, на пожежах врятовано матеріальних цінностей на суму більше 11 млн гривень. 187 разів надавалася допомога населенню під час різного роду ситуацій та подій. Жодна із надзвичайних ситуацій та подій не залишилася без відповідного реагування пожежно-рятувальних підрозділів, на 100% була забезпечена пожежна безпека при проведенні загальнодержавних заходів на території міста Рівне та Рівненського району.

На завершення підсумкової наради найбільш досвідчених рятувальників та співробітників підрозділу нагородили грамотами Головного управління ДСНС та міської влади.

[media=53286] [media=53285] [media=53284]

За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень