«Це зменшить ризик фальсифікації»: українці хочуть голосувати через інтернет

Президента просять розглянути таку можливість

Петиція з проханням розглянути можливість голосувати через інтернет на майбутніх виборах з'явилася на сайті офісу президента.

Ініціатор звернення Євгеній Рудов у тексті петиції зауважив, що безпечність голосування, ідентифікацію виборців можна забезпечити за допомогою Bank ID.

Голосування через інтернет зменшить ризик фальсифікацій. Таке голосування може зменшити витратити на підготовку до виборів.

 

Під час пандемії коронавірусу явка на виборах була низькою. За умови можливості голосування через інтернет, набагато б більше українців реалізували своє виборче право, – зауважив Євгеній Рудов.

Нині петицію підтримали 26 українців. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень