Три кримінальні провадження про порушення на виборах відкрила поліція Рівненщини

Хоча скарг на порушення зафіксувала 115

Так, у селі Горбаків Гощанського району 39-річний кандидат-самовисуванець у депутати Бабинської ОТГ виявив, що

його прізвище відсутнє у виборчому бюлетені. Це ж підтвердила перевірка поліції.

Слідчі за фактом підробки виборчої документації відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 158-3 Кримінального кодексу України. 

Винному, якщо його встановлять, загрожує позбавлення волі на 3-7 років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 5 років.

На виборах у Клесівську ОТГ Сарненського району довірена особа кандидата на посаду голови громади помітила, що у списках виборців є підпис чоловіка, який перебуває за кордоном. З'ясувалося, що за того проголосувала дружина.

За ч. 2 ст. 158-1 КК України (незаконне використання виборчого бюлетеня, голосування виборцем більше одного разу) поліція розпочала розслідування. 

Дружині загрожує від 1700 до 5100 грн штрафу або до 2 років виправних робіт, або до 3 років обмеження волі, або до 2 років її позбавлення.

У Сарнах спостерігач ГО "Опора" звернув увагу, що у незаповненому остаточно протоколі про підрахунок голосів частково проставлені підписи декількох членів комісії. А це - теж кримінальна стаття 158-3 частина 4, за якою передбачене покарання:

7-10 років за гратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 5 років.

А ось адмінпротоколів про порушення на виборах в області склали 12:

6 — за пошкодження бюлетеня та винесення з дільниці (штраф 1700-3400 грн),

 

2 – за фотографування бюлетеня (штраф 1700-5100 грн),

 

2 — за перебування в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв у громадському місці (штраф 17-85 грн),

 

1 — за дрібне хуліганство (штраф 51-119 грн), 

 

1 — за порушення правил карантину щодо людей (штраф 17000-34000 грн).

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненщини

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень