На Рівненщині по три особи претендували на одну вакансію

Минулого місяця

Кількість зареєстрованих безробітних, за адміністративними даними обласного центру зайнятості, на кінець жовтня становила 10 300 осіб.

У цілому по області рівень зареєстрованого безробіття на кінець жовтня склав 1,4% від кількості населення працездатного віку (у сільській місцевості – 1,4%, у міських поселеннях –1,3%).

Водночас, кількість вакансій, заявлених роботодавцями до держслужби зайнятості, на кінець місяця становила 3 403.

Це значить, що навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію складало 3 особи.

Додамо, що середній розмір допомоги по безробіттю на одну людину у жовтні складав 2 639 грн, що в 1,6 рази менше законодавчо визначеного розміру «мінімалки» (4173 грн).

За інформацією пресслужби обласного управління статистики

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень