18 претендентів на крісло: на Рівненщині зростає кількість охочих очолити райони

За п'ять днів – 110 анкет

Очільників 16 районів Рівненщини почали шукати з 20 вересня. Станом на сьогодні проєкт LIFT отримав 292 анкети на посади голів РДА Рівненської області, повідомляє голова обласної держадміністрації Віталій Коваль.

В середньому, на одне місце претендує 18 осіб, але об’єктивно ситуація дещо інша. Рівненський, Здолбунівський, Дубенський та Гощанський райони нині в лідерах за кількістю резюме.

Натомість, вкрай мало охочих взяти відповідальність за розвиток Демидівського та Радивилівського районів, - пише голова ОДА.

 

Як не дивно, відповідно до діаграми, зовсім небагато охочих очолити й північні райони, багаті на бурштин.

 

Рокитнівський, Володимирецький, Зарічненський, Дубровицький.

Довідково: LIFT - це проєкт команди президента, що дає можливість чесного та прозорого відбору держслужбовців, запевняють ініціатори. Залишити резюме можна за посиланням. Доки заявки надходять - прийом кандидатів триває. Тож чіткого дедлайну для надсилання резюме немає, повідомили у пресслужбі ОДА. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень