![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Молодих людей переважно хвилює працевлаштування і достойна зарплата
Про це днями заявила працівниця управління молоді і спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир, повідомляє обласна адміністрація. За словами чиновниці, аби створити модель сучасної молодої людини, в області проанкетували майже пів тисячі осіб:
За результатами опитування можна сказати, що нині молодь дуже прагматична. Вона хоче жити в умовах стабільної ситуації в країні, працевлаштування та отримання достойної заробітної плати. Тому й не дивно, що зараз найбільше хлопців і дівчат хвилює економіка та соціальний захист. Це люди дії, тому замість волонтерства, переважно вони хочуть займатися практичною діяльністю.
Результати опитування свідчать, що владі необхідно звернути увагу на такі молодіжні проблеми, як працевлаштування, популяризація здорового способу життя, профілактика злочинності та насильства, виховання сімейних цінностей, патріотичне виховання і формування громадської позиції.
Тож саме ці пріоритети слід врахувати громадським організаціям під час написання власних проєктів і подання їх на конкурс у 2020 році, впевнені у профільному управлінні.
Нагадаємо, що на Рівненщині діє програма підтримки молоді на 2016-2020 роки. З початку цього року вдалося втілити понад 30 проєктів, у яких взяли участь близько 17 тисяч молодих людей з усієї області.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК