Тролейбусний маршрут №12 Рівного обстежить комісія

Адже досі він працював у тестовому режимі

З 7 березня у Рівному запровадили новий тролейбусний маршрут №12 "Мікрорайон Північний - Луцьке кільце". Тепер міський голова Рівного Володимир Хомко розпорядився створити комісію, щоб цей маршрут обстежити. Тож комісія з працівників управління транспорту і зв’язку, поліції, Укрттрансбезпеки має проїхатися маршрутом.   

Начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк каже, що комісія орієнтуватиметься на звернення людей і не тільки:

Ми збираємо звернення людей. Одних влаштовує початок руху, інші просять трішки раніше. Ну і вже щоб остаточно прийняти рішення, то має проїхати комісія ще подивитися і внести пропозиції по облаштуванню зупинок. І вже затвердить належним чином і вже буде стабільний постійний маршрут.  

Віталій Миронюк каже, що таким чином обстежують всі нові маршрути.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень