Тролейбусний маршрут з Рівного до Городка можуть закрити

Це маршрут №6 РЗВА-Городок

Причина цього те, що влада Рівненського району, де розташоване село Городок, не компенсує Рівному витрат на перевезення своїх пільговиків.

Говорить міський голова Рівного Володимир Хомко:

В нас зараз назріває питання тролейбусного маршруту на Городок. Якщо район не відшкодує нам пільги – ми закриємо цей маршрут. Тому що район заборгував уже нам шалену кількість коштів. Чого ж я маю возити з Городка людей до Рівного за кошти міста Рівного?

 

Мало того, що ми компенсуємо проїзд пільговиків на садові ділянки до Новоукраїнки, хоча це - точно не наше питання. Це питання району по всіх законах. Але ж приходять до мене пенсіонери рівненські. Ну тут хоч рівненські пенсіонери їздять.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень