Як вирішити проблему з маршрутками Рівного: відповідь мера

Городяни часто скаржаться на брудні поламані мікроавтобуси на маршрутах і неякісну роботу водіїв

Володимир Хомко каже, що для того, щоб витіснити з міста маршрутки, треба створити автотранспортну компанію. До того ж, вона має належати місту.

Говорить міський голова Рівного Володимир Хомко:

Єдиний вихід бачу – це створення єдиної транспортної компанії у місті Рівному.

 

Якщо б це були і автобуси, і тролейбуси наші, ми б закладали туди рівно для всіх пільгові перевезення. Ми би диктували цінову політику, як нам вигідно, наприклад, яким категоріям, на яких маршрутах, могли б навіть якусь диференціацію зробити.

 

Нам було б важливо, скільки грошей прийде у загальний казан. І тоді б ми якісь маршрути пільгові робили, якісь - дорожчі тощо.

За словами міського голови, у розвинутих країнах Європи, приміром у Польщі, мікроавтобуси не використовуються як громадський транспорт. Їх можна побачити, хіба, в Єгипті, Албанії, Болгарії та Україні.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень