У Рівному розробили стратегію розвитку міського пасажирського транспорту

Її метою є створення належних умов для надання населенню якісних послуг з перевезень

Згідно зі стратегію, у найближчі п’ять років у місті збираються розвивати екологічно чистий електротранспорт, а отже купувати нові тролейбуси і будувати контактні мережі, оптимізувати маршрути й усунути їх дублювання, зменшити майже вдвічі кількість маршруток.

Розробило цю стратегію міське управління транспорту і зв’язку. Начальник управління Віталій Миронюк каже, що зробили це через критику зі сторони громадських діячів:

Громадські діячі критикують, що у Рівному відсутня стратегія, хоча є програми розвитку електротранспорту, є програма по автотранспорту, а нема єдиної стратегії. У зв’язку з цим була розроблена стратегія розвитку до 2023 року. Вона оприлюднена для обговорення, внесення змін, правок, рекомендацій.

Нині, за словами Віталія Миронюка, вони приймають всі зауваження, застереження та пропозиції до стратегії. Далі вона буде уточнена і на одній і з сесій міськради, скоріше за все, у червні чи липні, буде затверджена.

Стежте за нашими новинами  у Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень