У Рівному розробили стратегію розвитку міського пасажирського транспорту

Її метою є створення належних умов для надання населенню якісних послуг з перевезень

Згідно зі стратегію, у найближчі п’ять років у місті збираються розвивати екологічно чистий електротранспорт, а отже купувати нові тролейбуси і будувати контактні мережі, оптимізувати маршрути й усунути їх дублювання, зменшити майже вдвічі кількість маршруток.

Розробило цю стратегію міське управління транспорту і зв’язку. Начальник управління Віталій Миронюк каже, що зробили це через критику зі сторони громадських діячів:

Громадські діячі критикують, що у Рівному відсутня стратегія, хоча є програми розвитку електротранспорту, є програма по автотранспорту, а нема єдиної стратегії. У зв’язку з цим була розроблена стратегія розвитку до 2023 року. Вона оприлюднена для обговорення, внесення змін, правок, рекомендацій.

Нині, за словами Віталія Миронюка, вони приймають всі зауваження, застереження та пропозиції до стратегії. Далі вона буде уточнена і на одній і з сесій міськради, скоріше за все, у червні чи липні, буде затверджена.

Стежте за нашими новинами  у Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень