У Рівному відкрили новий тролейбусний маршрут (Розклад руху)

Відтак 12 маршрут з’єднає Північний та Луцьке кільце

На цьому маршруті буде задіяно три нових тролейбуси, які місто придбало наприкінці минулого року. Це моделі «Дніпро Т-203».

Сьогодні зранку у тролейбусі проїхався і міській голова Володимир Хомко. Він зазначив, що тролейбус заїзджатиме і на ринок «Млинівський», а з тамтешнім керівництвом вдалося домовитися про будівництво тролейбусної зупинки.

Тролебуси на 12-му маршруті курсуватимуть з інтервалом, приблизно у 20 хвилин.

Виїзд на маршрут о 06:15 та кінець руху о 22:45.  Інтервал руху по новому маршруту  - 45 хвилин. Загальна протяжність близько 25 кілометрів. Це найдовший тролейбусний маршрут у місті.  Крім того, новий тролейбус може курсувати близько 50 кілометрів на акумуляторних батареях із урахуванням погодних умов, заторів, схилів тощо (по вказаному маршруту більше 5 км).

Сьогодні вони працюють ще у тестовому режимі, а вже від завтра виїдуть на маршрут на постійній основі. 

Місто планує впродовж року придбати ще 10 сучасних з низькою підлогою тролейбусів.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень