Пільговиків з маршруток знову виганятимуть: у Рівного зросли витрати на їх перевезення

Причина цього - те, що кількість пільгових категорій, які мають право на безплатний проїзд у громадському транспорті, збільшилася

Фото з сайту "Високий замок"

І цього року, щоб компенсувати їм проїзд у тролейбусах і маршрутках, Рівному треба витратити загалом 92 мільйони гривень.

Детальніше розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко:

Збільшилась кількість людей, які їздять безкоштовно. І торік ми заплатили 32 мільйони. Це тільки за тролейбуси. Автобусникам не платимо взагалі нічого.  

 

У цьому році мені подали розрахунок: щоб всі пільгові перевезення в місті Рівному закрити – треба 92 мільйони гривень. Це можна уявити, щоб 92 мільйони віддати?

 

Хоча у Конституції чорним по білому написано, що це – функція держави. Як може бути, що в Конституції написано, що це – функція держави, а в Бюджетному кодексі написано, що можуть платити й міста? Де є ще така держава в світі, щоб якийсь підзаконний акт не відповідав Конституції?

Володимир Хомко, зважаючи на вище зазначену ситуацію, каже, що розуміє, чому перевізники нерідко відмовляються возити пільговиків. Адже й цього року їм проїзд пільговиків з бюджету міста не відшкодовуватимуть.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень