«Трамп вважав Україну частиною Росії», - Болтон

Погляди американського лідера на історію та геополітику України розсекретив його колишній радник

Президент США Дональд Трамп вважав Україну частиною Росії.

Про це розповів ексрадник президента США з нацбезпеки в інтерв’ю на телеканалі PULS, повідомляє УНІАН.

Ведучий поцікавився у Джона  Болтона, чи складно  було йому працювати з президентом, який «не знає, що [столиця Фінляндії] Гельсінкі не належать Росії».

У нас були такі розмови дуже часто, я навіть не можу порахувати, скільки разів мені доводилося пояснювати йому, чому Корейський півострів був розділений у 1945 році.

 

Те ж саме було й з Україною, яка на його думку, по суті - частина Росії. Трамп називав Україну стіною між Сполученими Штатами та Росією, — заявив колишній радник президента США з національної безпеки

Нагадаємо, що Джон Болтон у своїй книзі «Кімната, де це сталося: мемуари Білого дому» розповідає про гучні подробиці щодо президента Дональда Трампа. Варто зазначити, що в мемуарах цілий розділ під назвою  «Кінець ідилії» присвячений Україні й описує очільника Штатів абсолютно не зацікавленим у цій країні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень