ТОП-5 українських треків травня

Раптом ви проґавили

«Гапочка» – «Мамо»

Гурт «Гапочка» представив трек «Мамо», в якому йдеться про самотність, тривожність, пошук себе, злість, страх, стрес… Однак наприкінці з’являється впевненість у завтрашньому дні. Ця пісня – це монолог, в якому не потрібні відповіді на питання, потрібна лише підтримка близьких.

«KALUSH» & Skofka – «Додому»

Новий трек – це спогади про дитинство, про дім, в якому пахне пирогами з вишнею, про затишні сімейні вечори. А ще – це обіцянка віднайти рідну домівку навіть з заплющеними очима.

«Latexfauna» – «Bounty»

Київський дрім-поп гурт випустив трек, який, за задумом хлопців, має стати справжнім гімном прийдешнього літа. Його радять слухати на вечірках, у подорожах і просто так.

Саша Чемеров – «Кохання до смерті»

Саша Чемеров, фронтмен групи «The Gitas», а в минулому лідер гурту «Димна суміш», торік не зміг вчасно вилетіти через карантин до США, тож залишився в Україні й вирішив попрацювати сольно. Так з’явився трек «Кохання до смерті».


Pianoбой – «Об’єднані любов’ю»

Свій новий трек Дмитро Шуров усім спорідненим душам. На написання пісні музиканта надихнув карантин, під час якого Дмитро зрозумів, що ми любимо своїх близьких не за щось, а просто так.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень