«Найпалкіший шанувальник» переслідував співачку та зірвав два концерти. За це ризикує опинитися в тюрмі

Христина Соловій стала жертвою переслідування

У своєму Facebook українська співачка розповіла, що її життя з 2018 року перетворилося на кошмар через переслідування людиною, яка називала себе її «найпалкішим шанувальником».

Від липня 2018 року моє життя перетворилось на суцільний оголений нерв і постала загроза мого існування як артистки. За цим весь час стояла одна людина, яка називала себе моїм найпалкішим шанувальником. Звучить смішно, але таким чином він хотів звернути на себе мою увагу, стати другом і працювати в моїй команді, - написала Христина Соловій.

Співачка повідомила, що все почалося з бот-атак на її соцмережі та поширення її особистих даних. «Шанувальник» блокував онлайн-продаж квитків на усі її концерти. В результаті два з них таки скасували, ще на три глядачі змогли купити лише 30% квитків.

Сьогодні «найпалкіший шанувальник» перебуває під вартою і йому загрожує позбавлення волі. Мені справді його жаль, але також жаль мою команду, музикантів, агентів, які не отримали свої гонорари та слухачів, що не змогли до мене прийти, - пише Соловій.

Історія ще не завершилася, і вона каже, що не видихнула з полегшенням, але дуже вдячна Нацполіції та кіберполіції.

Кіберполіція 21 вересня повідомила про викриття 24-річного мешканця Харкова у незаконному втручанні до онлайн-системи бронювання квитків. Йому загрожує позбавлення волі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень