«KALUSH» випустили несподівано ліричний трек

А заодно і кліп на нього

Гурт «KALUSH» записав душевний трек «Зорі», а кліп на пісню став сміливою ілюстрацією до нього. Сюжет ролика – це справжній перфоманс, який розкриває весь біль під час розриву стосунків.

Ось що каже про нову робочу один з учасників проєкту Псючий Син:

Пригадую зоряне небо, ми повертаємось з пекарні і просто їмо гарячий хліб, наш сміх перебиває шум літніх цвіркунів, ми вільні і молоді, а для щастя так мало треба було.

Режисером кліпу стала Марина Кущова, яка є талановитою танцівницею. Вона ж поставила хореографію для відео. Раніше дівчина працювала з багатьма українськими артистами, серед яких Юлія Саніна, Макс Барських та alyona alyona, але режисером кліпу стала вперше.

Марина Кущова каже про відео таке:

Мені хотілося продемонструвати, наскільки різними й водночас однаковими можуть бути емоції людей після розставання за допомогою різних абстрактних візуальних інструментів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень